سمعک

سمعک

يک برنامه ساده و کاربردی جایگرین سمعک شنوایی.

سمعک

با استفاده از این برنامه و یک هندزفری می توانید به راحتی و بسیار ارزان یک سمعک لوکس و قدرتمند داشته باشید. می توانید صداهای موجود در فضای اطراف گوشی خود را از طریق میکروفن آن ضبط، و به صورت لحظه ای و مستقیم گوش کنید یا اینکه صدای قلب خود را به صورت زنده و مستقیم بشنوید و آنرا ضبط کنید و در یک فایل صوتی ذخیره نمایید، یا اینکه می توانید در یک جمع خودمونی وانمود به گوش دادن موسیقی کنید ولی در واقع به صحبت های آنها گوش دهید و بسیاری موارد کاربردی دیگر که در همه آنها مسئولیت استفاده از این برنامه به هر منظوری بر عهده  کاربر است.
لازم به ذکر است برای خریدن یک سمعک معمولی و متوسط بایستی حداقل ۲۰۰ هزار تومان پول پرداخت کنید اما ما کار را برای شما بسیار راحت و ارزان کردیم، میتونید الان نصب کنید و امتحان کنید. خوشحال میشیم نظرتون رو درباره برنامه با ما در میون بگذارید.

sam_s3

روش کار برنامه :

کافیست پس از کلیک بر روی دکمه پخش در صفحه اصلی برنامه، اصوات پیرامون خود را با کیفیت مطلوبی بشنوید. جهت افزایش و کاهش شدت صدای خروجی می توان از تنظیمات ولوم استفاده کنید. جهت گرفتن نتیجه بهتر حتما از یک هندزفری با کیفیت به کار گیرید. با زدن دکمیه پخش صدا، صدای محیط در خروجی اسپیکر گوشی و یا گوشی هندزفری پخش خواهد شد. برای ضبط صدا به طور همزمان با پخش آن، روی دکمه ضبط صدا کلیک نمایید و پس از پایان کار با کلیک بر روی دکمه توقف، فایل صوتی با توجه به اسم و تاریخ ضبط صدا، در شاخه AudioRecorder کارت حافظه اصلی ذخیره خواهد شد. پسوند فایل خروجی به صورت wav مي باشد. بدیهی در نسخه نمایشی محدودیت زمانی ۶۰ ثانیه ای پس از هر بار زدن دکمه پخش وجود دارد و در صورتی که تمایل به استفاده نامحدود و حمایت از ما را دارید می توانید نسخه کامل آن را تهیه نمایید.

sam_s1

امکانات برنامه:

۱- پخش همزمان صدای محیط.
۲- ضبط همزمان با پخش صدای محیط.
۳- نمایش پروفایل صدا به صورت خطی، میله ای، دایروی و …
۴- تنظیم بلندی و حساسیت صدا برای پخش و ضبط صدا.

توسعه دهندگان گروه نرم افزاری الفبا مشتاق دریافت نظرات و پیشنهادات شما عزیزان هستند.
امید است این برنامه نیز مانند سایر برنامه‌های این گروه مورد توجه شما کاربران محترم واقع شود.

دریافت از بازار