جورچین خوراکی ها

جورچین خوراکی‌ ها

جورچین خوراکی‌ ها بازی آموزنده مناسب برای تمام گروه‌های سنی.

s1

دارای بیش از ۸۰ خوراکی متفاوت اعم از میوه ها، غذاها و نوشیدنی ها و … که با نام آنها به سه زبان متفاوت فارسی، عربی و انگلیسی آشنا میشید.

بازی جورچین خوارکی‌ها در اصل طرح یک پازله که شما باید با کشیدن و رها کردن قطعات مختلف تصویر یک خوراکی، شکل اونو کامل کنید و سپس با نام اون خوراکی به سه زبان فارسی، عربی و انگلیسی آشنا بشید.

ScS4

این بازی زیبا و آموزنده هم برای کودکان و هم بزرگسالان در گروه‌‍‌های سنی مختلف مناسب است و توش هم می‌توانید بازی کنید و هم به دایره لغات فارسی-عربی و انگلیسی تون بیافزایید.
در واقع پازل‌ها می‌توانند به عنوان ابزارهای کمک آموزشی به کار بروند. استفاده از پازل‌هایی با طرح خوراکی‌ها در یادگیری نام آن‌ها به زبان فارسی و دیگر زبان‌ها برای کودکان مؤثر است. از پازل‌ها برای آموزش حروف و جمله سازی به کودکان نوآموز نیز استفاده می‌شود. گفته می‌شود چیدن جورچین یکی از روش‌های مؤثر در کاهش استرس و افسردگی است و در پیشگیری از آلزایمر نیز مؤثر است.

جورچین یا پازل نوعی وسیله سرگرمی است که در آن بازیکن قطعات کوچک بریده شده (معمولاً مقوایی) را در کنار هم می‌چیند تا تصویر اولیه ساخته شود. در این جا شما کافی است با قرار دادن قطعه های مختلف خوراکی ها در کنار یکدیگر در قسمت کم رنگ می‌توان شکل خوراکی مورد نظر را کامل کرد و در انتها با نام آن خوراکی به سه زبان آشنا شد.

در صورت استقبال شما عزیزان در نسخه‌های آینده زبان‌های دلخواه‌تان افزوده خواهد شد.

دریافت از بازار