۱۱۰۰ واژه (فلش کارت صوتی تصویری)

۱۱۰۰ واژه
به همراه فلش کارت صوتی تصویری

۱۱۰۰ Words You Need To Know

1100words

کتاب ۱۱۰۰ واژه ی ضروری زبان انگلیسی که به جرأت می‌توان پس از ۵۰۴ واژه ی ضروری پرمخاطب ترین کتاب در حوزه ی واژگان ضروری زبان انگلیسی برشمرد. کتاب ۱۱۰۰ منبع بسیاری از آزمون های بین المللی همچون تافل، آیلتس، GRE ،CAE و … می‌باشد. واژگان موجود در ۱۱۰۰ بسیار مشکل تر از آن چیزی است که شما در کتاب‌هایی همچون ۵۰۴ یا ۶۰۱ واژه ی ضروری می‌باشد. با داشتن این کتاب تقریبا به بسیاری از واژگان کاربردی انگلیسی در تمامی سطوح تسلط کافی خواهید داشت. پیشنهاد ما برای خوانندگان این کتاب در وهله‌ی اول خواندن کتاب ۵۰۴ واژه ی ضروری و سپس ۶۰۱ واژه و در نهایت ۱۱۰۰ می‌باشد.

در این برنامه سعی شده است که الگوی کتاب حفظ شود و لغات (Word)، مطالب خواندنی (Reading) و اصطلاحات عامیانه (Idiom) بر اساس آن آورده شود. قسمت فلش کارت (Flash-Card)، برای به خاطر سپردن لغات کتاب بر اساس سیستم لایتنر طراحی شده است. همچنین قسمت جستجو نیز به برنامه اضافه گردید تا بتوان کلمه مورد نظر خود را بر اساس هفته-روز جستجو نمایید.

1100 words

امکانات این برنامه:

۱ – قسمت آموزش که شامل ۱۱۰۰ لغت مرتب شده بر اساس الگوی کتاب (هفته-روز) به همراه معنی انگلیسی، فارسی آن، یک تصویر نزدیک به معنی و مفهوم هر لغت، بخش reading و Idiom (به همراه معنی+مثال) مربوط به هر روز است.
۲ – قسمت فلش کارت برای به خاطر سپردن لغات به همراه یک تصویر و معنی فارسی و انگلیسی بر اساس سیستم لایتنر.
۳ – قسمت جستجو (اعم از لغات ، معانی انگلیسی و فارسی، خواندنی ها، اصطلاحات عامیانه و…).
۴ – قسمت راهنما برای گرفتن اطلاعاتی در مورد نحوه کار با بخش فلش کارت و اجرای برنامه.
۵ – قسمت تنظیمات برای نحوه نمایش صدا، تصویر و متن لغات.

نحوه کار قسمت فلش کارت :

توی برنامه وقتی وارد منوی فلش کارت شوید با ۵ جعبه (Deck) و یک کاپ مواجه میشید. تعداد لغات آماده مرور در هر جعبه نوشته شده و کل لغات موجود در هر جعبه مشخص شده. هر کدام از جعبه‌ها رو که باز کنید لغات موجود برای مرور در آن روز ظاهر می‌شود و شما می‌توانید فقط آن‌ها را مرور کنید و ما بقی لغات اصلا نمایش داده نمی‌شوند. بعد هر لغتی که انتخاب کردید وارد کارت آن لغت می‌شوید و از شما سوال پرسیده می‌شود که آیا درست جواب دادید یا خیر؟ اگه درست جواب داده باشید آن کارت به صورت اتوماتیک به جعبه بعدی می‌رود و شما ما بقی لغات جعبه ای که اول انتخاب کردید رو می‌بینید و اگر جواب اشتباه داده باشید اون کارت به جعبه اول برگردانده می‌شود، لغاتی که هر ۵ جعبه رو گذرانده باشند وارد قسمت کاپ فلش کارت می‌شوند و به این معنی هست که شما الان با خیال راحت آن را حفظ کردید و یاد گرفتید، البته مدت زمانی که طول خواهد کشید که یه لغت از جعبه اول به آن قسمت برسد حدودا یک ماه است، به همین راحتی!

نکته :

برای برخوردار بودن از صوت در برنامه نیاز است تا موتور صوتی Text-To-Speech گوگل نصب باشد.

امید است این برنامه نیز مانند سایر برنامه‌های این گروه مورد توجه شما کاربران محترم واقع شود.

دریافت از بازار